PLAVBA S KAPITÁNEM

Popis

Plavba na plachetnici je tou správnou volbou pro každého, kdo si chce užít krásu vodní nádrže Orlík zcela jiným způsobem. Zážitek spojuje koupání, poznávání památek, dobré jídlo a krásnou přírodu.

Naši kapitáni mají výbornou místní znalost a o každé zátoce ví nějaký ten drb. Plavba je vhodná pro rodiny s dětmi, páry, party, či jako dárek zaměstnancům nebo obchodním partnerům.

Cena za celou loď - 6 900 Kč/den

Na plavbu není vyžadováno speciální oblečení a ovládání plachetnice nevyžaduje vaši aktivní účast – vše zvládne kapitán sám. Můžete tak strávit celý den v klidu a pohodlí, nechávat se unášet vlnami a užívat si nádherného dne na palubě. Pro ty, kteří by si však přáli vyzkoušet ovládání lodi, rádi ho to naučíme. Je to na vás, přátelé. :)
Termíny plaveb pro jednotlivce

Naše plavby jsou určeny i pro jednotlivce. Nejen, že si užijete krásný den, ale poznáte i nové kamarády.

Datum plavby Max. kapacita Cena/os.
Pátek 21. 6. 4 osoby 1 829 Kč Rezervovat zde

Sobota 3. 8. 4 osoby 1 829 Kč Rezervovat zde

Délka lodi

10.65 metrů

Počet osob

max. 5

Motor

vestavěný

Plocha plachet

46 m2

Vybavení

Chemické WC
Chladící box 12V
Kanystr na pitnou vodu
Kanystr s benzínem
Nádobí
Plynový vařič
Rádio
Rolfok
Solární panel
Tekoucí voda
Záchranné prostředky

Co je třeba vědět

Příjezd 10:00
Odjezd 17:00

Co s sebou

  • Jídlo a pití
  • Věci na koupání
  • Oblečení dle počasí

Výhody kajutové plachetnice

V kajutě se v případě nepřízně počasí můžete schovat, lze zde také schovat batůžek se svačinou, telefony či jinou elektroniku. To vše zde bude v bezpečí před vodou.

Počasí

Počasí je velmi zásadní. Může to být krásná romantická plavba se sluníčkem a jemným vánkem, ale také můžeme zažít adrenalinové náklony a silný vítr. Plout se dá za každého počasí a je dobré se na to patřičně připravit vhodným oblečením. Při velmi špatné předpovědi počasí, se lze domluvit na jiném termínu.

Oblečení

V létě za krásného počasí stačí plavky a ručník, v jarních i podzimních měsících postačí běžné oblečení s ohledem na předpověď rychlosti větru, ten pocitovou teplotu výrazně snižuje. Speciální nepromokavé oblečení není potřeba.

Bezpečnost

Nezkušenému může připadat, že plachetnice je velmi nestabilní a musí se brzy překlopit dnem vzhůru. To je ovšem mylná představa, známe příběhy plachetnic, které se ocitli ve špatném počasí na otevřeném moři a jen žasneme z toho, co vše kýlová plachetnice vydrží. Takové podmínky však na Orlíku nezažijete, a proto je plavba na plachetnici naprosto bezpečná.

Plavba není vhodná pro každého

Máte-li omezené pohybové možnosti, zvažte, zda je pro vás plavba na plachetnici ta správná volba. Loď není nízkopodlažní autobus a ze zkušenosti víme, že dostat starší osobu po operaci kolene na loď a z lodi, je téměř nemožné.

Kapitáni

Na palubě je zkušený kapitán, který dokáže ovládat loď zcela samostatně, nic vám však nebrání kapitánovi pomoct či loď samostatně, pod dohledem, ovládat.

Domácí mazlíčci

Pes a ani jiná zvířata nemají vstup na plachetnici povolen.

Rezervace celé plachetnice

Plavba s kapitánem

Kontaktujte nás

Potřebujete pomoc? Neváhejte nás kontaktovat! Jsme zde, abychom vám pomohli.

Vít Řezáč

Rezervace
+420 777 068 128

Přihlášení