Dobrý den, jsem
Vít Řezáč

a vyrostl jsem s kormidlem v ruce. Poprvé jsem sám plachtil již v šesti letech a v patnácti jsem získal brigádu v půjčovně plachetnic, kde jsem vypravoval a příjmal plachetnice. Rok poté jsem již vozil klienty jako kapitán a pár let nato jsem jednu půjčovnu plachetnic pomáhal aktivně provozovat. Nakonec jsem založil firmu Charteg boats a začal provozovat nejen vlastní půjčovnu plachetnic. Mám kolem sebe skvělou partu lidí, které jachting baví a užívají si veškerý čas strávený okolo lodí.

Naše cíle

Jachting je odjakživa spojen s přírodou a dobrodružstvím, to se ale poslední dobu vytrácí. Často se setkáváme s lidmi, kteří nemají úctu k lodím, k přírodě a občas ohrožují i sami sebe. Chceme vám nejen plachetnici pronajmout  či vás na ní svézt, ale rádi vám poradíme jak věci správně dělat či vás jen nadchnout pro krásu přírody a nespoutaného dobrodružství, které jachting nabízí.

Plachtění nás baví a děláme ho hlavně pro radost.

Zkušenosti

Ať už vám bude předávat loď dvacetiletý mladík, třicátník či čtyřicátník, vždy začínal s jachtingem v dětských letech. Plavíme se u nás i na mořích a jachting je naší vášní, kterou si umíme užívat i při práci. 

Každý z nás na Orlíku naplul nespočet kilometrů a ke každé zátoce má nějaký ten drb či zajímavost.

Proč si vybrat nás?

Práce nás baví

a proto to děláme dobře

25

let zkušeností

Udržované lodě

a také čisté!

Žijeme jachtingem

Orlík jsou naše domovské vody, známe zde každou zátoku, hospodu i plachetnici. Jachting nás baví a vše okolo lodí děláme s láskou.

  • 1
    Čisté a udržované lodě Lodím věnujeme náležitou péči, proto i na starších lodích si můžete užít krásné plachtění.
  • 2
    Správné vybavení Víme jak důležité je mít po ruce to správné vybavení, a proto jsou lodě vybavené, jako bychom je chtěli používat jen mi.
  • 3
    Místní znalost Chcete zajít do dobré hospody? Najít krásné místo na kotvení? Máte štěstí, že plujete kolem!

Přihlášení