Firemní akce

Teambulding na plachetnici je skvělý způsob, jak prohloubit neformální vztahy, zlepšit spolupráci i komunikaci mezi zaměstnanci. Vše se děje spontánně, k ovládání lodi je vzájemná komunikace i spolupráce potřeba.

 • 1
  Neformální prostředí Jachting poskytuje neformální a pohodovou atmosféru, která umožňuje účastníkům uvolnit se a navázat osobní vztahy mimo pracovní prostředí.
 • 2
  Krásné prostředí Orlické jezero poskytuje nádherné přírodní scenérie s památky i technickými stavbami.
 • 3
  Spolupráce Ovládání plachetnice vyžaduje týmovou spolupráci, komunikaci a koordinaci.

Co vám můžeme nabídnout

NA DEN KAPITÁNEM
9.900 
Udělat rezervaci
REGATA
4 hosté
12.900 
Udělat rezervaci

Kapitáni

Zkušení kapitáni, kteří mají zkušenosti z moří a plachetnice dokáží ovládat zcela samostatně, vše se tedy obejde bez asistence klientů.

Místo nalodění

Standardně bývá v kempu Podskalí nebo u Hotelu Orlík na Vystrkově. Po dohodě pro vás můžeme kamkoliv dojet.

Počet osob

Ideálně mezi 10-50. Nic však nebrání tomu uspořádat plavbu i pro větší skupinu osob.

Ideální termín

Je květen, červen a září, říjen. Většinou je potřeba zajistit větší množství lodí a to je v hlavní sezóně obtížné až nemožné.

Jachting

Může být adrenalinový i zcela relaxační záležitost. Vše závisí na vašich představách a k žádné variantě nejsou potřeba jachtařské zkušenosti ani speciální vybavení.

Délka programu

2 - 6 hodin, maximálně však jeden den. Při pobytu na plachetnici 2 a více dní to již nemusí být každému příjemné.

Varianta pro všechny

Chcete uspořádat sportovní firemní akci, ale někteří kolegové by rádi pohodu? Posádky můžeme rozdělit tak, aby část plachetnic závodila a část relaxovala.

Lze nabízený program upravit?

Ano, vše je na dohodě a individuálních požadavcích.

Bezpečnost

Plavba na plachetnici je zcela bezpečná, není potřeba žádné speciální vybavení. Není nutné nosit záchranu vestu, ale určitě si ji můžete od nás půjčit. Mořská nemoc vám na Orlíku také nehrozí.

Ubytování

Ubytování nabízíme ve spolupráci s Hotelem Orlík, který je pro firemní akce ideálním místem. Hotel se nachází v krásném prostředí, které dodá vaší firemní akci unikátní atmosféru. Díky naší úzké spolupráci jsme schopni zajistit hladký průběh plavby s návazností na navazující program.

Samotné ubytování je možné v hlavní či vedlejší hotelové budově, lze si také můžete pronajmout jednu z osmi vil, které se nacházejí u břehů Orlické přehrady a nabízejí krásný výhled.

Hotel nabízí tyto služby:

 • restaurace
 • wellness
 • 2x konferenční místnost
 • tenisové hřiště, plážový volejbal a řadu dalších aktivit

Zanechte nám svůj kontakt

Firemní akce

Přihlášení